Znajdź nas na Facebook - rozwiń/schowaj

Osoby prowadzące warsztaty


Krzysztof Tkaczyk
- certyfikowany specjalista terapii uzależnień, psychoterapeuta, były wieloletni zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Wczesnej Terapii Uzależnień w Lubinie. Długoletni praktyk w terapii uzależnień, profilaktyce społecznej, prowadzący liczne treningi psychologiczne, warsztaty i zajęcia psychoedukacyjne dla różnych grup zawodowych.

Mariusz Jędrzejkodoktor habilitowany, profesor w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, pedagog, socjolog, dyrektor naukowy Centrum Profilaktyki Społecznej. 


Marzenia Netczuk-Gwoździewiczdoktor nauk humanistycznych, psycholog, specjalista terapii uzależnień, adiunkt w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Zajmuje się udzielaniem pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży, rodzinom oraz osobom zagrożonym uzależnieniem, wykluczeniem społecznym.


Iwona Haba
psycholog- doświadczony trener i asesor z ponad 15-letnią praktyką zawodową. Zrealizowała szereg szkoleń dla kadry kierowniczej wszystkich szczebli oraz pracowników bezpośrednio kontaktujących się z klientem dotyczących m.in. komunikacji i radzenia sobie z sytuacjami trudnymi i  konfliktowymi w kontaktach z klientami zewnętrznym i wewnętrznymi.
 

Jacek Raińczuk - doktor, czynny zawodowo terapeuta, mediator i doradca rodzinny. Dyrektor Pogotowia Opiekuńczego w latach 1991-1996, wcześniej wychowawca w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. Nauczyciel akademicki w Uniwersytet Wrocławski i Dolnośląska Szkoła Wyższa.


Piotr Para
doktor socjologii, instruktor i reżyser teatralny; w przeszłości aktor Teatru Pantomimy Henryka Tomaszewskiego. Prowadzi  zajęcia teatralne we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka , prowadził  teatr Fafarafa w DSW. W latach 90. Współtwórca i aktor Teatru Pantomimy AP. Pracował  we Wrocławskim Teatrze Pantomimy Henryka Tomaszewskiego.


Marek Heine
– prof. DSW dr hab., dyrektor Instytutu i kierownik Zakładu Resocjalizacji IPS DSW. Profesor specjalizujący się w pedagogice resocjalizacyjnej.


Dawid Frik
 - założyciel Fundacji Bene Facta, od lat aktywnie udziela się w środowisku dolnośląskich organizacji pozarządowych i podejmuje działania na rzecz ich integracji, m.in. jest inicjatorem i koordynuje Dolnośląskie Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej przy Hali Stulecia. W trakcie studiów zrealizował pierwszego na świecie LipDuba w obiekcie rekreacyjno-sportowym (AquaPark Wrocław). Ukończył 2 edycje Szkoły Liderów, brał udział w licznych szkoleniach z zakresu zarządzania w organizacjach pozarządowych.


Marek Zimnak - doktor nauk ekonomicznych, Jako prezes zarządu kieruje pracami Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich. Jest również polskim przedstawicielem w Komitecie Sterującym EUPRIO (European Universities Public Relations and Information Officers Association) oraz trenerem  dyscyplin związanych z dziennikarstwem i public relations, stały publicysta „Polish Express” (Wielka Brytania), wykładowca na międzynarodowych konferencjach o tematyce public relations . Społecznie szkoli i wspiera redakcje młodych dziennikarzy zgromadzone wokół Akademickiego Radia „Luz” i miesięcznika studentów UE „Best”.


Jacek Żakowski  -
polski dziennikarz i publicysta. Obecnie związany z tygodnikiem "Polityka". Kierownik Katedry Dziennikarstwa Collegium Civitas.Komentator porannej prasy w programie Dzień Dobry TVN. Jacek Żakowski tworzył programy Tok-Szok (z Piotrem Najsztubem).


Dorota Dyjakon -
doktor psychologii, certyfikowany psychoterapeuta. Od wielu lat pracuje z osobami doświadczającymi  przemocy w dzieciństwie oraz z osobami, które stosują przemoc wobec swoich bliskich. Szkoli psychoterapeutów w ww dziedzinach. Wykładowca w IP DSW.